1. Mezőgazdasági gépek
  2. Vetőgép
  3. Egyéb vetőgépek
  4. OekoVolume első tartály vetőmag vagy műtrágya tárolására

OekoVolume első tartály vetőmag vagy műtrágya tárolására

 OekoVolume első tartály vetőmag vagy műtrágya tárolására
 OekoVolume első tartály vetőmag vagy műtrágya tárolására 2. kép  OekoVolume első tartály vetőmag vagy műtrágya tárolására 3. kép  OekoVolume első tartály vetőmag vagy műtrágya tárolására 4. kép
OekoVolume első tartály vetőmag vagy műtrágya tárolására Első tartály a műtrágya és magvak pneumatikus adagolásához.
Állapot
új
Helység
Magyarország , Kunszentmiklós
Gyártási év
2023
Ár
ár nélkül

Hirdető elérhetőségei

Gépkereskedelem Sámuel Kovács József
Magyarország
6090 Kunszentmiklós, Kaszás u. 20.

Telefon: 06 20 5583517

További információk

OekoVolume első tartály vetőmag vagy műtrágya tárolására

Első tartály a műtrágya és magvak pneumatikus adagolásához.

Egyszerű, biztonságos rendszer hidraulikusan összecsukott talajhajtással
Két különböző tartály vetőmaghoz és műtrágyázáshoz egy rendszerben
Négy adagoló egység négy-négy elosztófejhez
Elülső rögzítés lehetséges elülső hidraulika nélkül is.

Az OekoVolume lehetővé teszi nagy mennyiségű vetőmag vagy műtrágya tárolását. A rögzítés a traktor első hidraulikáján történik. Ez azt jelenti, hogy a vetőmagok és/vagy a műtrágya utántöltésének leállási ideje jelentősen csökkenthető. Ez ugyanakkor a területteljesítmény növekedéséhez vezet. Az első rögzítés lehetővé teszi az optimális súlyelosztást.

Az alapfelszereltség a következőket tartalmazza:

Adagolás: mechanikus hajtás hidraulikus, lehajtott farok kerékkel
Hidraulikus ventilátor hajtás
Térfogatszóró
Űrtartalom 1600 literig
3 pontos felfüggesztés Cat. II
Vezérlőtábla, opt . adagolóegységekhez igazítva
fokozatmentes adagolómű (áttétel nélkül)
nagy futódeszka
világítás.

Az első tartály használata kedvező súlyeloszlást biztosít a hátsó tartozékok szállítása és használata során, megtakarítja a munkalépéseket és ezáltal csökkenti a talajnyomást. Legfeljebb 4 adagolóegység hajtható meg egy padlóhajtású keréken keresztül. A kijuttatási mennyiség folyamatosan változtatható. Az erős és csendes ventilátor megbízhatóan szállítja vissza a műtrágyát vagy a magvakat a műtrágyavályúkhoz, terelőlapokhoz vagy elosztófejekhez.

Partnereink: